Dvoiposoban stan na prodaju, Salajka, 158.000€, 59m²
Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1032051Oglas ažuriran: 02.05.2026.

158.000 €
2.678 € / m2
59 m²
2,5 sobe
Visoko prizemlje/5 spratova
Stan,NOVI SAD,SALAJKA,kv: 59, € 158000, ID: 1032051
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 174
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2021.
Opis oglasa
Novi Sad - Salajka
Na prodaju dvoiposoban stan od 59m2 na Salajci. Nalazi se u zgradi novije gradnje, staroj 4 godine i dvorisno je orjentisan.
Kontakt -
063... (prikaži broj telefona)
Sifra - 1032051
Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)
(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174)
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Moj Dom Nekretnine NSDragana Zorić

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...