Dvosoban stan na prodaju, Radoja Domanovića, 142.800€, 43m²

142.800 €
3.321 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 43 m², koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu kako za stanovanje, tako i kao investicija u okviru ponude prodaja stanova u Novom Sadu.
Stan je savršeno raspoređen i pruža maksimalan komfor i udobnost. Svaki deo prostora je pažljivo organizovan kako bi se dobila optimalna funkcionalnost.
Struktura stana:
• prostrana spavaća soba koja pruža mir i privatnost
• dnevni boravak otvorenog tipa povezan sa kuhinjom i trpezarijom
• kupatilo
• ostava / špajz (odvojena prostorija)
• terasa
Iz dnevne sobe i iz spavaće sobe postoji izlaz na terasu, koja je dvorišno orijentisana, što obezbeđuje dodatni mir i tišinu.
Stan je kompletno moderno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim izborom u kategoriji prodaja stanova u Novom Sadu.
Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, dvorišnoj orijentaciji i kvalitetnoj opremljenosti, ova nekretnina pruža savršen balans između komfora i praktičnosti.
Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine, vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.