Jednosoban stan na prodaju, Salajka, 173.040€, 56m²

173.040 €
3.090 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Namešteno - klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 lift
Opis oglasa
Oglašavamo prodaju luksuno opremljenog jednosobnog stana u suterenu na Salajci.
Sastoji se od prostrane sobe za odmor, kupatila i odvojene kompletno opremljene kuhinje.
Stan opremljen nameštajem i materijalima visokog kvaliteta, jakuzi, parno kupatilo, podno grejanje, protočna topla voda,
Idealna investicija kao stan na dan.
Nalazi se na odličnoj lokaciji i u blizini su svi sadržaji koji su neophodni za život.
Stan se knjiži kao garaža.
Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu.
Za sve dodatne informacije, obratite se na 066... (prikaži broj telefona) ili 066... (prikaži broj telefona) . Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405, Bulevar Evrope 44, Novi Sad.