Dvosoban stan na prodaju, Šarengrad, 125.000€, 37m²

125.000 €
3.378 € / m2
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan na prodaju - Šarengrad, Novi Sad
Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Novom Naselju, Novi Sad.
Prodaje se idealan dvosoban stan u Šarengradu u Novom Sadu, smešten na visokom prizemlju zgrade novije gradnje koju odlikuje fenomenalan raspored prostorija. Stan je moderno opremljen i praktično nov, a dodatnu pogodnost predstavlja veoma ekonomičan sistem grejanja na gas sa kalorimetrima, što uz toplu protočnu vodu garantuje izuzetno niske mesečne troškove. Lokacija je savršena za one koji traže mir, jer se zgrada nalazi u tihom kraju prepunom zelenila i u neposrednoj blizini parka, dok je u okolini obezbeđen veliki broj slobodnih parking mesta. Ova nekretnina predstavlja i izvrsnu priliku za investitore, s obzirom na to da postoji mogućnost zadržavanja pouzdanih podstanara koji su već u stanu, čime se osigurava trenutan povraćaj investicije kroz zakup bez dodatnog truda oko pronalaženja zakupaca.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +38... (prikaži broj telefona)
Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade.
Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti.
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad.
Vaš siguran partner u svetu nekretnina
Reg.posrednika br.1039