Jednoiposoban stan na prodaju, Šarengrad, 106.090€, 39m²

106.090 €
2.720 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Predstavljamo vam nekretninu u mirnom delu Novog Naselja - Šarengradu. Stan na prizemlju izdignut nekih 2-3 stepenika, dvorišne orijentacije sa rešetkama na prozorima kao i ugrađenim komarnicima. Okolo je puno zelenih površina sa uređenim parkom i klupama što omogućuje ugodan život za decu i celu porodicu. Ne zahteva značajnija dodatna ulaganja, uknjižen je 1/1 na vlasnika što omogućuje kupovinu i kreditnim kupcima. Ugradni ormari i drugi elementi uključujući i kuhinjske su uračunati u cenu.
Za više informacija pozovite 062... (prikaži broj telefona)
Agencijska šifra: 567911