Dvosoban stan na prodaju, Satelit, 111.240€, 50m²
Satelit, Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-392Oglas ažuriran: 22.04.2026.

111.240 €
2.225 € / m2
50 m²
2 sobe
4/4 sprata
Odličan stan na Satelitu-dostupan preko kredita za mlade
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
Opis oglasa
Na prodaju lep i veoma svetao stan. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, hodnik, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i terasu.
U blizini stana nalazi se osnovna škola.
Sve dodatne informacije na broj 065... (prikaži broj telefona) Nikola broj licence 1405, agencija N nekretnine.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...