Garsonjera na prodaju, Satelit, 85.500€, 30m²

85.500 €
2.850 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Okrenuta ka dvoristu.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom, sigurnosnim kamerama, centralnim grejanjem. Vrhunska gradnja zgrade sa 2 lifta. Energetski pasos. Blizina skola, marketa, restorana. Mogucnost kupovine moderne garaze po povlascenoj ceni, u podnozju zgrade. Povrat PDV. Najbolji uslovi placanja. Realizacija kupovine za gotovinu, moguca je i u 24 jednake rate, bez kamate. Kredit, učešće 20%. Odluka za nov stan uvek je dobra odluka. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs