Garsonjera na prodaju, Futoški Put 28C, 50.900€, 24m²

50.900 €
2.121 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 963
Opis oglasa
PRODAJE SE GARSONJERA KOJA MOŽE DA SE PROMETUJE I PUTEM KREDITA ZA MLADE I NALAZI SE NA FUTOŠKOM PUTU BLIZU SATELITSKE PIJACE I BULEVARA EVROPE I NA 6 STANICA AUTOBUSOM OD CENTRA GRADA. SASTOJI SE OD KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE KOJA JE TAKODJE OPREMLJENA NAMEŠTAJEM, KUPATILO . NALAZI SE U DELU GRADA KOJI JE VEOMA MIRAN I SA PUNO ZELENILA. UKNJIŽEN JE NA VLASNIKA 1/1 I MOŽE SE PROMETOVATI PUTEM KREDITA.
EVROPA NS NEKRETNINE
Upisano u registar posrednika 963, broj licence: 1936
****** AGENCIJSKA PROVIZIJA JE URAČUNATA U CENU ******
******* KONTAKT OSOBE ******
****** SANJA 062... (prikaži broj telefona)
****** NIKOLA 060... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica14 min
- Futoški park27 min
- Železnički park38 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja8 min
- Galerija Matice srpske8 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Miloš Crnjanski)9 min
- Srednja škola (Škola za osnovno i srednje obrazovanje Milan Petrović sa domom učenika)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bajka)2 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)5 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za hemodijalizu Fresenius Medical Care FMC)8 min