Dvoiposoban stan na prodaju, Savski trg, 220.000€, 80m²
Beograd, Savski Venac, Savski Trg
Šifra oglasa: 4zida-9095Oglas ažuriran: 16.05.2026.
OBIĐI 3D TURU

220.000 €
2.750 € / m2
80 m²
2,5 sobe
5/5 spratova
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1938.
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Uknjižen, 2.5, cg, 5/5, lift, podrum.
U neposrednoj blizini Savskog trga kao i Beograda na vodi.
Stan u predratnoj zgradi u potkrovlju.
U dobrom stanju sa mogućnošću proširenja.
Agencijska provizija 2%
Agent: Grujić Dragan br. licence 1638
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.
Reg. br. 339.
011... (prikaži broj telefona)
.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...