Trosoban stan na prodaju, Cetinjska, 399.000€, 77m²
OBIĐI 3D TURU

399.000 €
5.182 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Namešteno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Izuzetno atraktivan renoviran stan preko puta restorana Velika Skadarlija.
Stan je uknjižen na vlasnika. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve komforne spavaće sobe, kupatila sa tuš zonom i kadom i ostave.
Razrađen kao stan na dan može biti interesantna investicija.
U cenu je uključen i sav nameštaj i tehnika kao i pripadajući podrum.
Grejanje je centralno.
Agencijska provizija 2%
Agent: Tijana Nastić br. licence 6688
Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339