Četvorosoban stan na prodaju, Trg Slavija, 1.155.000€, 154m²

1.155.000 €
7.500 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na toplotnu pumpu
- U izgradnji
- Prostorije: kupatila (2), toalet, kuhinja, terase (2)
- Uknjiženo
- Oglas oglašava firma
- 2 lifta
Opis oglasa
Luksuzan četvorosoban stan – King’s Circle Residences, Slavija
Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, između Trga Slavija i parka Manjež, nalazi se ekskluzivni stambeni kompleks King’s Circle Residences.
U ponudi je prostran četvorosoban stan C305 na 3. spratu (lamela C), ukupne neto površine 153,69 m².
Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom:
- veliki dnevni boravak sa trpezarijom (53,43 m²)
- kuhinja
- tri spavaće sobe
- dva kupatila + gostinjski toalet
- ulazni hodnik i degažman
- dve terase
Kompleks nudi moderan urbani koncept stanovanja sa unutrašnjim dvorištem, zelenilom, maloprodajnim sadržajima, podzemnom garažom i spa sadržajima za stanare.
💰 Cena: 7.500 €/m² + PDV