Dvosoban stan na prodaju, Kralja Milutina, 250.000€, 72m²

250.000 €
3.472 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- 1 lift
Opis oglasa
Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-52.00m2,
U ponudi je veoma zanimljiv stan u ulici Kralja Milutina u delu između Tiršove i Birčaninove ulice. Nalazi se na 5. od 6 spratova i iz stana se pruža lep pogled na Beograd na vodi i Novi Beograd.
Stan je salonski sa visinom plafona od 3m i karakterističnim velikim vratima između soba. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, garderobera, spavaće sobe, kupatila i komforne terase od 11m2.
Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i bez zabeležbi i usled različitih propisa prilikom upisivanja kvadrature u katastar uknjižen je na 52m2 a mereno ima 72,5m2. Pretpostavka je da je razlika nastala jer velika terasa, garderober i mala terasa (koja je zastakljena i služi kao kuhinja) nisu ušli u kvadraturu.
Ulaz je pristojno održavan i zgrada ima lift koji polazi od 1. sprata i dvorište.
Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu
5/6 Kralja Milutina -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=96908
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Mitićeva rupa5 min
- Manjež5 min
- Park Milutina Milankovića7 min

Obeležja kulture u blizini