Trosoban stan na prodaju, Milana Vukosa, 261.000€, 87m²
OBIĐI 3D TURU

261.000 €
3.000 € / m2
- Dupleks
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2021.
Opis oglasa
Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa
3.0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže
U ponudi dupleks, u novogradnji, odmah useljiv! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje.
Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i izlazom na terasu od 8m2 i kupatila. Gornji nivo - potkrovlje (36,5m2) ima predsoblje, dve spavaće sobe i kupatilo.
Uz stan je moguće kupiti garažno mesto u garaži ispod zgrade sa ostavom od 8m², po ceni od 30.000€ bez uračunatog PDV-a.
U cenu stana nije uračunat PDV.
Uknjižen na 87m2.
Agencijska provizija 2%.