Trosoban stan na prodaju, SLAVUJEV VENAC, 113.900€, 62m²

113.900 €
1.837 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Grejanje na TA peć
- Prostorije: kupatila (2)
- Opremljenost: internet, klima
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 404
Opis oglasa
U MIRNOM DELU ŠIREG CENTRA BEOGRADA U PONUDI JE DVORIŠNO ORIJENTISAN, ADAPTIRAN I PROŠIREN DUPLEX IZ OTKUPA. KOMPLETNO JE RENOVIRAN SA KORISNIH 62M2, VERANDOM OD 10M2 I 2 MOKRA ČVORA.
OVA NEKRETNINA LAKO SE ADAPTIRA I U TROSOBAN STAN. ODLIČNA JE INVESTICIJA, KAKO ZA ŽIVOT, TAKO I ZA IZDAVANJE. SVA INFRASTRUKTURA JE NA PAR MINUTA OD STANA.
DONJI NIVO: PREDSOBLJE, KOMBINOVANA SOBA, KUPATILO, OSTAVA, VERANDA. GORNJI NIVO: SPAVAĆA SOBA ILI DVE, KUPATILO, GARDEROBER, PREDSOBLJE.