Trosoban stan na prodaju, Spens, 630.360€, 120m²

630.360 €
5.253 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1394
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
PRODAJE SE nov čevorosoban lux stan. Nalazi se na drugom spratu, na uglu je zgrade. Podno grejanje na toplanu, tarket, Smart sistem, el podizači, klima u svakoj sobi i boravku, terasa. master soba sa kupatilom. Obezbeđenje 24/7. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu.
"SAVETNIK NEKRETNINE", Reg. Posrednika 1394,
Video možete pogledati na sledećem linku:
Našu ponudu možete pogledati na http://www.novisadnekretnine.rs!
Pozovite nas da se dogovorimo
064... (prikaži broj telefona)
, Vaš Savetnik za nekretnine!