Trosoban stan na prodaju, Spens, 234.200€, 71m²

234.200 €
3.299 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, ostava, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 2 lifta
- Autobuske linije: 11
Opis oglasa
Trosoban svetao stan na odličnoj lokaciji, na drugom spratu u zgradi sa liftom. Moze biti idealan i za porodično stanovanje kao i za poslovnu delatnost. Stan ima dva mokra čvora, terasu koja ne ulazi u uknjiženu kvadraturu (u prirodi ima cca 78m2), kuhinju kao zasebnu prostoriju. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji (prodavnice,Spens, Promenada, centar, šetalište, kej, štrand...). Povezan je i autobuskim linijama. Odlična prilika za kupovinu!
Agencijska šifra: 567628, Kontakt: 064... (prikaži broj telefona)