Četvorosoban stan na prodaju, Sremska Kamenica, 211.000€, 93m²
Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-3798Oglas ažuriran: 21.04.2026.

211.000 €
2.269 € / m2
93 m²
4 sobe
5/5 spratova
SREMSKA KAMENICA, 93m2, Četvorosoban-Penthouse sa PDV, Kredit
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, kanalizacija
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 360
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2025.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se 4 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 93m2. Stan je u izgradnji. U pitanju je Penthouse. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Dva mokra čvora, prelep pogled. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...