Dvoiposoban stan na prodaju, Sremska Kamenica, 110.500€, 50m²

110.500 €
2.210 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
Opis oglasa
SREMSKA KAMENICA, DVOIPOSOBAN, 50M2+25M2 OGRAĐENO DVORIŠTE. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici. Stan je dvoiposoban sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila i ograđenog dvorišta od 25m2. Rok za završetak radova je proleće 2027. godine. Cena je još uveka sa PDV-om. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1008486 ( Miloš 060... (prikaži broj telefona) , 021... (prikaži broj telefona) , Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: http://www.kalidas-nekretnine.com )