Dvosoban stan na prodaju, Sremska Kamenica, 110.940€, 43m²

110.940 €
2.580 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u delu grada poznatom po kvalitetnoj novogradnji i prijatnom okruženju, nalazi se ekskluzivan dvosoban stan u izgradnji koji predstavlja odličan izbor za savremen način života. Kompleks je smešten na Tatarskom brdu, u ambijentu koji spaja privatnost, komfor i moderan arhitektonski izraz. Stan površine 43 m2 osmišljen je tako da pruži maksimalnu funkcionalnost i jednostavan, pregledan raspored prostorija. Sastoji se od dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila i hodnika. Posebnu vrednost ovom prostoru daje podno grejanje, koje doprinosi dodatnom osećaju udobnosti tokom cele godine. Zgrada se izdvaja savremenim eksterijerom sa čistim linijama i velikim staklenim površinama, dok su u gradnji i opremanju korišćeni kvalitetni materijali. Ugrađena je stolarija najnovije generacije, premium izolacija, kvalitetna keramika i parket, kao i smart-home sistem koji podiže nivo komfora i praktičnosti. Planirani završetak radova je proleće 2027. godine, što ovu nekretninu čini izuzetnom prilikom za kupce koji traže moderan stan u perspektivnom i prepoznatljivom prigradskom delu Novog Sada.
Za više informacija o stanu, dostupnosti i razgledanju, slobodno nas kontaktirajte.