Dvoiposoban stan na prodaju, Stara Bežanija, 175.030€, 53m²

175.030 €
3.302 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 951
- 1 lift
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan na Novom Beogradu, površine 53 m². Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.
Stan je svetao, dobro organizovanog rasporeda, sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se u mirnom delu Novog Beograda, u blizini svih neophodnih sadržaja – prodavnica, škola, vrtića, javnog prevoza i zelenih površina.
Dokumentacija uredna. Kupovina moguća putem stambenog kredita.
Cena: 175.030 eura sa pdv-om
Agencijska provizija 2%
Za više informacija i zakazivanje razgledanja,
kontakt: 065... (prikaži broj telefona)
(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951)