Dvosoban stan na prodaju, Stari Grad, 108.000€, 42m²

108.000 €
2.571 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2086
Opis oglasa
Prodaje se stan 42m2, stara kvalitetna gradnja sa najboljim zidovima. Sam centar grada kod restorana Gondola.
Ovaj stan ima 3 prostorije i kupatilo i izlaz na prelepo dvoriste, u zelenilu, drvecu i uredjeno cvecem.
Ovaj stan je potencijalno idealan poslovni prostor, kao:
Kancelarijski prostor-mala kancelarija, posebno za freelancere, mala preduzeca, startupe
Kreativni studio- mogucnost uredjivanja prostora kao atelje, muzicki studio-dobra izolovanost, prostor za kreativne radionice.
Idealan prostor za masaze ili wellness tretmane
Stan na dan za turiste, zahvaljujuci svojoj lokaciji u srogom centru grada
Stan se takodje moze korititi za stambene svrhe, a prodaje se zajedno sa svim namestajem.
ZMAJ NEKRETNINE
Licenca Agencije 2086
Jovana Tatarski
063... (prikaži broj telefona)