Dvosoban stan na prodaju, Stari Grad, 180.250€, 59m²

180.250 €
3.055 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Opremljenost: Prazno - internet
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Opis oglasa
U ponudi je potpuno renoviran salonac u centru Novog Sada, idealan kako za život, tako i za izdavanje stanova Novi Sad. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od pešačke zone, u mirnoj jednosmernoj ulici, što ga čini izuzetno atraktivnim za dugoročno ili kratkoročno izdavanje.
Stan je dvostrano orijentisan (istok–zapad), sa pogledom na ulicu i dvorište, što obezbeđuje prirodnu svetlost tokom celog dana. Centralno grejanje, kvalitetni materijali i kompletna rekonstrukcija čine ovu nekretninu odmah useljivom, bez dodatnih ulaganja.
Karakteristike stana:
Tip: Salonac
Struktura: Jednosoban stan
Grejanje: Centralno
Stanje: Potpuno renoviran
Prostorije: kupatilo, terasa
Opremljenost: Prazan stan, uveden opticki internet
Orijentacija: istok / zapad
Uknjižen – moguća kupovina putem kredita
Kupovina direktno od vlasnika
Renoviranje uključuje:
Nove elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije
Novo grejanje
Nova košuljica, keramika, parket
Nova PVC stolarija i unutrašnja vrata
Zgrada i okruženje:
Zgrada poseduje podrum
Javni parking u zoni
Blizina svih bitnih lokacija u centru grada
Javni prevoz: autobuske linije 2
Telekomunikacije: optički internet, kablovska, 1 telefonska linija
Ova nekretnina predstavlja odličnu investiciju za prodaju stanova Novi Sad, kao i sigurnu opciju za izdavanje stanova u centru grada, zahvaljujući lokaciji i kvalitetu renoviranja.