Trosoban stan na prodaju, Vojvode Mišića, 270.375€, 75m²

270.375 €
3.605 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, toalet, ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1640
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi agencije je odličan trosoban stan na najtraženijoj gradskoj lokaciji u ulici Vojvode Mišića u neposrednoj blizini centra grada, Keja, fakulteta i svih drugih centralnih gradskih lokacija. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u potpunosti je renoviran i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase.Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija kontaktirati ALEX Nekretnine 063... (prikaži broj telefona) Reg br 1640