Četvorosoban stan na prodaju, Pere Velimirovića, 436.480€, 128m²

436.480 €
3.410 € / m2
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Novogradnja u fazi izgradnje, terasa, klima, lift, topla voda, interfon, video nadzor, garaža, cg - toplotne pumpe.
Lux četvorosoban stan, u neposrednoj blizini kraljevskog komleksa Beli Dvor, i na obodu Košutnjaka i Topčiderske šume.
Sastoji se iz master sobe sa kupatilom, još jedne spavaće sobe, dečije sobe, posebne prostorije za pranje, sušenje i peglanje, kuhinje sa trpezarijom, još jednog kupatila i terase.
U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za udoban život, škole, vrtići, prodavnice, dom zdravlja, parkovi.
Stan ima dva parking mesta.
Aluminijumska stolarija sa niskoremisionim staklom i aluminijumskim roletnama sa elektromotorima.
Stan ima svoju toplotnu pumpu vazduh-voda preko koje će moći uz pomoć inventer tehnologije na željenu temperaturu zagejati I rashladiti stan.
Sa mogućnošću daljinskog upravljanja preko mobilnog aparata uz pomoć aplikacije.
Stan će posedovati alarm i zgrada će posedovati video nadzor.
Cena sa uračunatim PDV-om. Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana.
Pozovite nas i zakažite sastanak.
Bez provizije za kupce
Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
BJ08
.