Jednoiposoban stan na prodaju, Sajmište, 85.000€, 40m²
Beograd, Novi Beograd, Staro Sajmište
Šifra oglasa: 4zida-1613Oglas ažuriran: 25.04.2026.

85.000 €
2.125 € / m2
40 m²
1,5 sobe
1/1 sprat
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1552
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/
Posrednička naknada koju plaća kupac u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2%
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...