Dvosoban stan na prodaju, Kneza Danila, 198.000€, 63m²

198.000 €
3.143 € / m2
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1418
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju – Investicioni apartman u Kneza Danila, Palilula (Tašmajdan – Vukov spomenik)
Odlična prilika za investitore! Nekretnina se nalazi u ulici Kneza Danila, na par minuta hoda od Tašmajdan, u neposrednoj blizini više fakulteta i Vukov spomenik (BG voz – metro stanica). Lokacija je izuzetno atraktivna za kratkoročni i dugoročni zakup.
Stan se nalazi u prizemlju, u nivou ulice, sa direktnim pristupom, što ga čini izuzetno pogodnim za apartmansko poslovanje i izdavanje stan na dan.
Nekretnina se trenutno uspešno koristi kao stan na dan i mogiće je kupiti kao razrađen biznis, uz doplatu kao kompletno opremljen sa svim nameštajem i tehnikom – spreman za nastavak izdavanja bez dodatnih ulaganja.
Struktura:
-Veći apartman – 36 m², sa odvojenom spavaćom sobom
-Manji apartman – 20 m², funkcionalna garsonjera
-Hodnik – 7 m², sa direktnim izlazom na ulicu
Prostor je fizički podeljen u dve zasebne jedinice sa zajedničkim ulaznim hodnikom, što omogućava dvostruki prihod od izdavanja.
Uknjižena površina: 49 m²
Ukupna funkcionalna površina: 63 m²
Prednosti:
-Prizemlje, nivo ulice – lak pristup i visoka vidljivost
-Odlična lokacija u širem centru grada
-Blizina fakulteta, parka, javnog prevoza i kompletne infrastrukture
Mogućnost da se dodatno kupi i kompletno opremljen apartman sa stvarima.