Dvosoban stan na prodaju, Tatarsko Brdo, 118.000€, 46m²

118.000 €
2.565 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1854
Opis oglasa
Na prodaju stan na Miseluku, orijentisan ka dvorišnoj strani, ovaj stan predstavlja funkcionalno organizovan dvosoban prostor, projektovan da pruži maksimalnu udobnost i efikasno korišćenje svakog kvadratnog metra.
Idealan je za pojedince, parove ili manje porodice koje traže praktičan i savremen životni prostor.
Ulaz u stan vodi u hodnik iz kojeg se pristupa svim prostorijama, čime je obezbeđena dobra povezanost i jasna organizacija prostora.
Dnevna zona obuhvata prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, osmišljen kao otvoren i svetao ambijent za svakodnevni život i okupljanje.
Kuhinja je funkcionalno pozicionirana uz zid, sa dovoljno prostora za pripremu i odlaganje.
Iz dnevnog boravka omogućen je izlaz na terasu, koja dodatno oplemenjuje prostor i pruža mogućnost boravka na otvorenom.
Spavaća soba je komforna i izdvojena, pružajući potreban mir i privatnost, uz dovoljno prostora za odlaganje.
Kupatilo je praktično projektovano i smešteno u blizini ulazne zone, što doprinosi ukupnoj funkcionalnosti stana. Sa ukupnom površinom od oko 46 m², ovaj stan predstavlja odlično rešenje za one koji traže kompaktan, ali dobro organizovan i prijatan životni prostor sa svim neophodnim sadržajima za savremen način života.
U ponudi su razliciti stanovi,
Stanovi od 45m2 2565e po m2
Veliki stanovi 2.486 e po m2
U cenu su ukljuceni pdv i provizija i prodaja je direktna preko investitora.