Četvorosoban stan na prodaju, Telep, 329.600€, 115m²

329.600 €
2.866 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2015.
Opis oglasa
Novi Sad, Bulevar Evrope, nudimo vam uknjižen, komforan četvorosoban stan u kvalitetnoj zgradi. Cena je sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Grejanje je centralno na gas, izuzetno isplativo. Agencijska oznaka 1005383 ( tel, 062... (prikaži broj telefona) , 021... (prikaži broj telefona) , Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: http://www.kalidas-nekretnine.com )