Četvorosoban stan na prodaju, Telep, 200.800€, 69m²
Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1043685Oglas ažuriran: 11.05.2026.

200.800 €
2.910 € / m2
69 m²
4 sobe
3/3 sprata
Stan,NOVI SAD,TELEP,kv: 69.13, € 200800, ID: 1043685
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 405
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...