Četvorosoban stan na prodaju, Telep, 385.000€, 112m²

385.000 €
3.438 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
Opis oglasa
Urbana vila je izgrađena na izuzetnom gradskom lokalitetu, na kojem je predviđena izgradnja isključivo porodičnih stambenih objekata. U neposrednoj je blizini Bulevara Evrope, vrtića, osnovne škole, dečijih igraonica, trgovinskih lanaca, sa odličnom povezanošću sa ostalim delovima grada.
Ovaj novi premium objekat sadrži 3 ekskluzivne stambene jedinice.
Stan se nalazi na drugom spratu i pripada mu krovna terasa od 118m2, suterenska prostorija od 18m2 i 2 parking mesta.
Na terasi je predviđena mogućnost dogradnje, za koju smo pripremili idejno rešenje koje uključuje: radnu sobu, kuhinju, kupatilo i dnevni boravak sa izlazom na otvoreni deo terase. Ovaj predlog pruža jasnu sliku o potencijalu prostora i može se dodatno prilagoditi potrebama budućeg vlasnika.
Ova terasa značajno povećava funkcionalnost i komfor stanovanja, uz mogućnost kreiranja privatnog sadržaja na krovu.
Poseduje ostavu u suterenu objekta, površine oko 18 m², što predstavlja izuzetnu prednost za odlaganje i organizaciju stvari.
u suterenu će biti izvedene instalacije koje omogućavaju izmeštanje vešernice
Kapija se otvara sistemom daljinskog upravljanja.
Svaki stan ima zaseban gasni kotao i svoj priključak. Ovaj tip grejanja se pokazao kao najbolji zbog niskih troškova a i kontrolisane potrošnje.
Cena je sa uračunatim PDV-om.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona