Četvorosoban stan na prodaju, Telep, 232.410€, 85m²

232.410 €
2.734 € / m2
- Stan u zgradi
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1472
Opis oglasa
PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA – TELEP, NOVI SAD
85.47 m2, I sprat
*Na prodaju moderan četvorosoban stan površine 85.47 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje na Telepu – jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu.
*Stan je odlično organizovan:
*Hodnik
-Dnevni boravak
*Kuhinja
-3 Spavaće sobe
-2 Kupatila
-2 Terase
*Ostava
*Objekat odražava savremen dizajn, izgrađen je od visokokvalitetnih materijala, uz energetski efikasna rešenja koja obezbeđuju niske troškove grejanja i hlađenja tokom cele godine.
*U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, parkovi, kao i svi ključni sadržaji potrebni za ugodan gradski život. Odlična infrastruktura omogućava brz pristup centralnim delovima grada.
*Veliko privatno dvorište sa dečijim igralištem
*Zgrada opremljena video-nadzorom i optikom
*Garaža sa rampom i video-nadzorom
*U garaži obezbeđena parking mesta sa punjačima za električna vozila
*Stan je idealan za miran porodični život, ali i kao sjajna investicija zbog velike potražnje u ovom delu grada.
Agencija Dva zvona 1963
+38... (prikaži broj telefona)