Četvorosoban stan na prodaju, Telep, 259.000€, 94m²
Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-1002811Oglas ažuriran: 25.04.2026.

259.000 €
2.755 € / m2
94 m²
4 sobe
5/5 spratova
Stan,NOVI SAD,TELEP,kv: 94.00, € 259000, ID: 1002811
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2020.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1002811
BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, ČETVOROSOBAN DUPLEX, 94m2 + PARKING mesto
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja Četvorosoban duplex u novijoj kvalitetnoj zgradi – bez ulaganja
U zgradi staroj svega nekoliko godina, sa liftom i video nadzorom, nalazi se ovaj pažljivo uređen duplex koji se prodaje potpuno opremljen.
Od samog početka gradnje u stan je ulagano sa posebnom pažnjom. Birana je kvalitetna španska keramika, postavljen tarket , urađena dodatna izolacija spoljašnjih zidova, a ugrađen je i omekšivač vode – sve u cilju dugotrajnog komfora i sigurnosti.
Stan je organizovan na dva nivoa.
Na donjem nivou nalazi se prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept), jedna spavaća soba, kupatilo i terasa površine 6 m².
Gornji nivo čine dve komforne spavaće sobe i dodatno kupatilo, što ovaj raspored čini idealnim za porodično stanovanje.
Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom, bez dodatnih ulaganja. Posebno je pogodan za kupce koji kupuju putem stambenog kredita, jer je pažljivo održavan - spreman za useljenje.
U neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevno funkcionisanje – škole, vrtići, marketi i dobra saobraćajna povezanost.