Dvoiposoban stan na prodaju, Telep, 123.600€, 57m²

123.600 €
2.168 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Renovirano
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Namešteno - kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1989
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2014.
Opis oglasa
Ukoliko tražite dom u kome dan počinje tišinom, a završava se bez gradske gužve – ovo je adresa koja menja svakodnevicu. U ponudi je jedinstven stan od 57 m² sa čak 57 m² ograđenog, pripadajućeg dvorišta, što ovu nekretninu izdvaja kao retkost na tržištu. Privatnost, mir i sopstveni spoljašnji prostor – privilegija koju danas retko ko ima.
Stan je funkcionalno organizovan i porodično orijentisan: prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom čini centralni deo doma, dok dve spavaće sobe nude komfor i mir. – raspored koji pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata.
Posebna vrednost ove nekretnine je ograđeno dvorište iste površine kao i stan, uređeno 2022. godine, sa izgrađenom šupom za biciklove, motor, alat ili dodatno skladištenje. Idealan prostor za decu, kućne ljubimce, baštenske trenutke ili jednostavno – vašu privatnu oazu mira.
U neposrednoj blizini nalaze se Osnovna škola „Jožef Atila“, obdanište, tri prodavnice mešovite robe, apoteke, kao i autobuske linije 6 i 12, dok je stanica linije 7 malko udaljenija. Sve što je potrebno za jednostavan i organizovan život nalazi se u krugu od nekoliko minuta hoda.
Grejanje je etažno na struju (kotao, pumpa i radijatori), uz inverter klimu za prelazne periode, što omogućava potpunu kontrolu troškova. Stan je renoviran u martu 2022. godine – postavljen je novi parket u sobama i dnevnom boravku, nove pločice u hodniku i kuhinji, dok je kupatilo delimično renovirano 2020. godine.