Dvosoban stan na prodaju, Telep, 114.000€, 41m²

114.000 €
2.780 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 360
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 41m2. Stan je u izgradnji. Salonska visina plafona 2.9m. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zgrada renomiranog investitora. Mirna ulica nadomak Limana 4. Vrhunska povezanost sa glavnom saobraćajnicom Heroja pinkija kao i sa ostalim delovima grada. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogučnost kupovine parking ili garažnog mesta. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Cena stana sa agencijskom provizijom. Stanari mogu uživati u privatnom parku od 1100m2, idealnom za opuštanje i druženje.