Dvosoban stan na prodaju, Telep, 80.350€, 42m²
Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1013072Oglas ažuriran: 15.05.2026.

80.350 €
1.913 € / m2
42 m²
2 sobe
---NOV dvosoban stan 42 m2---
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 951
Opis oglasa
Jednoiposoban stan na granici Telepa i Adica. Stan se nalazi na prizemlju zgrade, ispred stana parking mesto koje pripada stanu. Grejanje podno, stan odmah useljiv. Samo keš kupci!
ŠIFRA 101072
KONTAKT 065... (prikaži broj telefona) , 065... (prikaži broj telefona)
(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...