Garsonjera na prodaju, Telep, 60.000€, 23m²
Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1000582Oglas ažuriran: 16.05.2026.

60.000 €
2.609 € / m2
23 m²
Garsonjera
2/3 sprata
Stan,NOVI SAD,TELEP,kv: 23.00, € 60000, ID: 1000582
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- Godina izgradnje: 2016.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1000582
TELEP. GARSONJERA, 23m2...
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine, Vam predstavlja garsonjeru površine 23m2 na II spratu novije stambene zgrade na Telepu u Novom Sadu. Prostrana soba sa kuhinjom, manja terasica, kupatilo sa svojim prozorom. Prodaje se bez nameštaja. Gleda na južnu i zapadnu stranu.
Za više informacija i gledanje pozovite...
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
Vaš agent za nekretnine: Aleksandar Jovanović, licenca broj 1281, mob: 064... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .