Jednoiposoban stan na prodaju, Telep, 106.084€, 38m²

106.084 €
2.792 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stanovi bez provizije
U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama i centrom Novog Sada.
Objekat se sastoji od dve lamele – završetak prve lamele planiran je za oktobar 2026. godine, dok je druga lamela predviđena za kraj 2026. godine.
Dostupne su različite kvadrature od 30 do 79 m², idealne kako za porodično stanovanje tako i za investiciju.
U ponudi su i parking i garažna mesta. cene su izrazene bez PDV
Stanovi će biti građeni po savremenim standardima gradnje uz upotrebu kvalitetnih materijala:
parket prvoklasnog kvaliteta u dnevnoj i spavaćim sobama
keramika i sanitarije premium klase
moderna fasada i odlična termoizolacija
Ova novogradnja na Telepu predstavlja savršen spoj kvaliteta, funkcionalnosti i atraktivne lokacije.
Lokacija: Telep, Novi Sad
Rok završetka radova: oktobar 2026 / kraj 2026
Kvadrature: 30–79 m²
Parking i garažna mesta u ponudi
Za više informacija o ponudi Kompas Nekretnine – Prodaja stanova Telep novogradnja, kontaktirajte nas i zakažite svoj termin za prezentaciju projekta.
Kontakt oglašivača
Krediti OTP banke