Jednosoban stan na prodaju, Telep, 79.750€, 29m²
Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-1001826Oglas ažuriran: 27.04.2026.

79.750 €
2.750 € / m2
29 m²
1 soba
1/3 sprata
Stan,NOVI SAD,TELEP,kv: 29.00, € 79750, ID: 1001826
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- U izgradnji
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD
TELEP, GARSONJERA 29 M2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja prodaju garsonjere sa odvojenom kuhinjom u izgradnji u blizini Bulevara Evrope i gimnazije Laza Kostić.
Stan ima odvojenu kuhinju, kupatilo sa svojim prozorom i četvrtast dnevni boravak.
Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
Vaš agent za nekretnine: Aleksandar Jovanović, licenca broj 1281, mob: 064... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini