Trosoban stan na prodaju, Telep, 134.300€, 88m²

134.300 €
1.526 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 951
- 1 lift
Opis oglasa
Odličan trosoban stan sa pogledom na Frušku goru
Visokokvalitetni materijali za opremanje (kuhinja, kupatilo, pod)
Blizu javnog prevoza
Nov, useljiv za mesec dana.
Povrat pdv-a
Ako ste zainteresovani za kupovinu jednog od naših novih stanova, molimo kontaktirajte nas:
Kontakt 065... (prikaži broj telefona) , 065... (prikaži broj telefona)
(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951)