Trosoban stan na prodaju, Telep, 184.560€, 68m²

184.560 €
2.714 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- U procesu uknjižavanja
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Luksuzna izgradnju na Telepu. Predstavljamo objekat koji podiže standarde gradnje na najviši nivo. Na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu, nastaje stambeni kompleks urađen od najkvalitetnijih materijala, sa najboljom termo i zvučnom izolacijom, najmodernijim fasadnim sistemima i najpouzdanijom ugrađenom opremom. Objekat je projektovan tako da pruži maksimalan komfor, najviši stepen funkcionalnosti. Svaki stan odlikuje se perfektnim rasporedom, prirodnom svetlošću, kao i vrhunskim keramikama, parketom i stolarijom. Enterijer i eksterijer objekta izvedeni su u skladu sa najnovijim arhitektonskim trendovima, pružajući spoj estetike, kvaliteta i trajnosti. Ovo je gradnja koja nudi najviši nivo udobnosti, najbolji odnos cene i kvaliteta, i najsigurniju investiciju za buduće stanare. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
Agencijska šifra 559335