Dvoiposoban stan na prodaju, Kralja Milana, 289.000€, 60m²

289.000 €
4.817 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1152
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim.
Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost i mir, iako se nalazi u srcu grada. Nalazi se na drugom spratu kvalitetne zgrade sa centralnim grejanjem.
Raspored prostorija je veoma funkcionalan: dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik i mala terasa. Stan je kompletno renoviran – postavljena je PVC stolarija sa roletnama i očuvan parket.
Prostor je svetao, topao i prijatan, idealan za porodično stanovanje ili kao odlična investicija za izdavanje.
Useljiv od sredine maja.
Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.
Kontaktirajte nas za više informacija.