Troiposoban stan na prodaju, Trošarina, 110.500€, 65m²

110.500 €
1.700 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 940
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je troiposoban stan u novogradnji smeštenoj na dobroj lokaciji, u mirnijem delu grada na Trošarini. Površine je 65m2, nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste visokokvalitetni materijali: tarket-parket; stolarija PVC profila, ugradni vodokotlići; tuš kabine - paravan; kvalitetna sanitarija, keramika. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Nalazi se u blizini škole, vrtića, sportskog centra, odlično je povezan sa svim delovima grada i predstavlja pravo mesto za Vaš kvalitetan i komforan porodičan život. U cenu je uključen PDV i kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a u iznosu od 10%. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Svetog Save21 min
- Park složnih komšija27 min