Četvorosoban stan na prodaju, Novosadski Put, 146.600€, 89m²

146.600 €
1.647 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, terase (2)
- Opremljenost: Prazno - internet
- Orijentacija ka: sever, jug
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 163
- Parking u dvorištu zgrade
- Tip interneta: kablovska
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Veoma lep i komforan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Veterničkoj rampi!
Stan je veoma osvetljen i kvalitetno rađen, sa posebnim toaletom i posebnim kupatilom, dve lepe terase, tri komforne spavaće sobe kao i dnevnim boravkom sa kuhinjom koja ima svoju prirodnu ventilaciju i trpezarijom.
Moguća kupovina putem stambenog kredita.
Postoji povrat PDV-a za kupce prve nekretnine.
Agencijska provizija je uračunata u cenu.