Dvosoban stan na prodaju, Veternička Rampa, 94.700€, 40m²

94.700 €
2.368 € / m2
- Grejanje na toplotnu pumpu
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1781
- Godina izgradnje: 2027.
Opis oglasa
Dvosoban stan u izgradnji – Veternička rampa
Funkcionalan dvosoban stan površine 40 m².
Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa.
Stan je svetao, dobro organizovan i idealan kako za život, tako i za investiciju.
Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.
Planiran završetak radova Maj 2027 god.
- Navedena cena stana je za etapno plaćanja po dinamici i stepenu izgradjenosti objekta.
- Cena stana za kupovinu preko stambenog kredita: 98.800 Eur
- Kupci prve nekretnine imaju pravo na povrat PDV-a.
- Navedena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom 3%.
Za sve dodatne informacije i dogovor oko razgledanja stana, kontaktirajte nas.
Select Nekretnine, Registar posrednika br. 1781.
wp:paragraph
/wp:paragraph
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica28 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja11 min
- Dvorac Eđšeg13 min
- Galerija Matice srpske14 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Miloš Crnjanski)6 min
- Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zlatno sunce)19 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)8 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za hemodijalizu Fresenius Medical Care FMC)7 min