Četvorosoban stan na prodaju, Novosadski Put, 157.500€, 90m²
Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad
Oglas ažuriran: 08.05.2026.

157.500 €
1.750 € / m2
90 m²
4 sobe
2/2 sprata
Prodajese cetvorosoban nov stan povrat PDV-a
- Stan u zgradi
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Novo
- Prostorije: kupatila (2), terase (2)
- Opremljenost: Prazno - internet
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 163
- Parking u dvorištu zgrade
Opis oglasa
Prodaje se potpuno novi useljiv stan u blizini škole,vrtića i autobuske stanice.Povrat PDV-a za kupca prvog stana.
broj telefona: 063... (prikaži broj telefona)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...