Četvorosoban stan na prodaju, Veternik, 205.272€, 102m²

205.272 €
2.012 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima, kanalizacija
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2026.
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Agencijska oznaka 4215
Prodaje se luksuzan četvorosoban stan koji odiše elegancijom i komforom. Posebnu vrednost daje gornja etaža od 100m2 na kojoj se nalazi prostrana terasa – idealna za uživanje, privatne trenutke i druženja pod otvorenim nebom.
Stan je moderno projektovan, svetao i funkcionalan, sa pažljivo odabranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Spoj komfora i luksuza čini ovu nekretninu jedinstvenom na tržištu.
Objekat je građen vrhunskim materijalima i pažnjom na svaki detalj, a u neposrednoj blizini nalazi se sve što Vam je potrebno za svakodnevni život – prodavnice, škole, prevoz i sadržaji za porodicu.
Odlična lokacija, kvalitetna gradnja i svetao prostor – idealan dom za Vas.
Pozovite odmah i zakažite prezentaciju!
Reg pos 1734