Dvosoban stan na prodaju, Veternik, 96.604€, 41m²

96.604 €
2.356 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U izgradnji
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Agencijska oznaka 4385
Dvosoban stan
Kvalitetan život daleko od gradske buke. Moderni stanovi sa pametnim rasporedom prostorija, vrhunskim
materijalima i toplom, porodičnom atmosferom – sve što vam treba za komforan dom.
Grejanje e lektrični kotlovi nove generacije – Pametno grejanje za moderan dom
Fasada sa termoizolacijom visokih performansi (kamena vuna ili stiropor, u zavisnosti od projekta)
Protivprovalna sigurnosna vrata na ulazu u svaki stan
Interfon sistem i priprema za video nadzor
Reg.posednika 1734