Trosoban stan na prodaju, Veternik, 139.000€, 69m²

139.000 €
2.014 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2115
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan stan u potkrovlju, uknjižen na 62m², dok je adaptacijom proširen na oko 69m².
Stan je odlično iskorišćenog prostora i sastoji se od dve spavaće sobe, uz dodatno formiranu treću sobu u zidovima, što ga čini idealnim za porodicu ili izdavanje.
Poseduje lepu, uređenu terasu koja pruža dodatni komfor.
Karakteristike:
Površina: uknjiženo 62m², realno oko 69m²
Struktura: 2 spavaće + dodatna soba
Grejanje: gas
Potkrovlje
Terasa
Nameštaj je po dogovoru.
Cena: 139.000€ + 3% agencijska provizija.
Kontakt telefoni:
+38... (prikaži broj telefona)
(русскоговорящий агент) i
+38... (prikaži broj telefona)
.
ATTICO GROUP DOO je licencirana agencija za posredovanje u prometu nekretnina, upisana u Registar posrednika pod brojem 2115. Agencijska provizija za kupca iznosi 3% od ugovorene kupoprodajne cene.
Napomena za kolege: Agencija je otvorena za poslovnu saradnju sa svim licenciranim agencijama i posrednicima.
Zvanični sajt: https://www.atticogroup.rs/
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica45 min

Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Hadik-Kotek12 min