Petosoban stan na prodaju, Joce Jovanovića, 538.000€, 98m²
OBIĐI 3D TURU

538.000 €
5.490 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 parking mesto
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Petosoban, mereno 155m2, duplex, II+III, cg, parking
Uknjižena nekretnina na 98m2, mereno ima 155m2.
Odličan duplex na prestižnoj loakciji, u blizini Banjice, Wma, i ostalih sadržaja bitnih za komoditet življenja, ...
Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao u održavanoj zgradi iz 60-tih.
Stan se sastoji iz dve etaže:
I - predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, veliki dnevni boravak sa izlazom na prostranu terasu lođu (9m2), spavaća soba soba garderober, kupatilo. Ukupna površina ove etaže je 85m2
II - predsoblje, dnevna soba - površine 57m2 koju je moguće pregraditi na više načina, spavaća soba i kupatilo.
Ukupna redukovana površina ove etaže je 70m2
Stan je kompletno renoviran 2021/22god..Ugradana kuhinja sa belom tehnikom je uračunata u cenu stana, a a sav ostali nameštaj i oprema uz naknadni dogovor.
Uknjižen na vlasnika
Agencijska provizija 2%
Agent:Katarina Stefanović br. licence 637
Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
.