Trosoban stan na prodaju, Krunska, 168.000€, 60m²

168.000 €
2.800 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 145
Opis oglasa
Ne propustite - Krunska
Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ponudi je stan, uknjžene površine 47m2, izvedeno stanje je 60m2, što je bilo izvodljivo uraditi na vrlo lep i koristan način. Vrlo funkcionalan kako za komercijalni stambeni ili poslovni prostor. Od prostorija ima ulazni antre, tri sobe, kuhinju sa trpezarijom i ostavu. Stan je bio u funkciji lekarske ordinacije. Ima dva mokra cvora, lako ga je opremiti za stan na dan.
Ima poseban ulaz, tako da se može koristiti i prostor pored stepeništa. Grejanje je na struju. Visina je 2,55. Vredi pogledati.
Stan je uknjižen i odmah useljiv.
agencijska provizija 2% uknjizen Gaga
063... (prikaži broj telefona)
NP/3 Krunska -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD http://www.teofilnekretnine.com/stan-beograd/kartica.php?id=4626
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Karađorđev park2 min
- Park mira Jelena Šantić6 min
- Svetosavski plato6 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Internacionalnim brigadama2 min
- Spomenik žrtvama bombardovanja Beograda2 min
- Spomenik Lamartinu2 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dragan Hercog)14 min
- Srednja škola (Prva škola integrativne medicine Alvita Plus)6 min